Node changes (7.x-1.0-beta5) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: new
vi: mới

en: File
vi: Tập tin

en: Size
vi: Dung lượng

en: - None -
vi: - Không -

en: hidden
vi: ẩn

en: Comment
vi: Bài bình luận

en: Comment ID
vi: ID bài bình luận

en: Authored by
vi: Tạo bởi

en: Add new comment
vi: Viết bình luận

en: Node title
vi: Tiêu đề node

en: New
vi: Mới
