Node changes (7.x-1.0-rc1) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: new
az: yeni

en: File
az: Fayl

en: Size
az: Ölçü

en: - None -
az: - heç nə -

en: hidden
az: gizli

en: Preview comment
az: Şərhi önizləyin

en: Comment
az: Şərh

en: Comment ID
az: Şərh İD-si

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Node title
az: Node başlığı

en: New
az: Yeni
