Node changes (7.x-1.0-rc1) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: new
da: ny

en: File
da: Fil

en: Size
da: Størrelse

en: - None -
da: - Ingen -

en: hidden
da: skjult

en: Preview comment
da: Gennemse kommentar

en: Comment
da: Kommentar

en: Comment ID
da: Kommentar-ID

en: Authored by
da: Skrevet af

en: Add new comment
da: Tilføj kommentar

en: Node title
da: Titel

en: New
da: Ny

en: deleted
da: slettet

en: shown
da: Vist

en: View changes
da: Vis ændringer

en: Old
da: Gammel
