Node changes (7.x-1.0-rc1) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: new
el: νέο

en: File
el: Αρχείο

en: Size
el: Μέγεθος

en: - None -
el: - Κανένα -

en: hidden
el: κρυφό

en: Preview comment
el: Προεπισκόπηση σχολίου

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Comment ID
el: ID σχολίου

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: New
el: Δημιουργία

en: deleted
el: διαγράφηκε
