Node changes (7.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Status
ja: 状態

en: new
ja: 新規

en: File
ja: ファイル

en: Size
ja: サイズ

en: - None -
ja: - なし -

en: hidden
ja: 非表示

en: Preview comment
ja: コメントのプレビュー

en: Comment
ja: コメント

en: Comment ID
ja: コメントID

en: Authored by
ja: 投稿者

en: Add new comment
ja: コメントを追加

en: Node title
ja: ノードタイトル

en: New
ja: 新

en: deleted
ja: 削除

en: shown
ja: 表示

en: View changes
ja: 変更内容を表示

en: Old
ja: 旧
