Node changes (7.x-1.0-rc1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: new
sq: i ri

en: Size
sq: Madhësia

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Preview comment
sq: Shiko komentin

en: Comment
sq: Komenti

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Add new comment
sq: Shto një koment të ri
