Node changes (7.x-1.0-rc2) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: new
kn: ಹೊಸ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Preview comment
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಯ ಮುನ್ನೋಟ

en: Comment
kn: ಅಭಿಪ್ರಾಯ

en: Authored by
kn: ಲೇಖಕರು

en: New
kn: ಹೊಸ
