Node changes (7.x-1.0-rc2) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: new
ml: പുതിയത്

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Comment
ml: അഭിപ്രായം

en: Authored by
ml: എഴുതിയത്
