Node changes (7.x-1.0-rc2) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: new
pa: ਨਵਾਂ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: Preview comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ ਝਲਕ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ

en: Add new comment
pa: ਨਵੀਂ ਟਿੱਪਣੀ ਸ਼ਾਮਿਲ ਕਰੋ
