Node changes (7.x-1.0-rc3) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: new
ne: नयाँ

en: File
ne: फ़ाइल

en: Size
ne: आकार

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Preview comment
ne: टिप्पणीहरूको पूर्वावलोकन

en: Node
ne: नोड

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Authored by
ne: लेखक

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: New
ne: नयाँ
