Node changes (7.x-1.0-rc3) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: new
oc: novèl

en: File
oc: Fichièr

en: Size
oc: Talha

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Preview comment
oc: Apercebut del comentari

en: Node
oc: Nosèl

en: Comment
oc: Comentari

en: Comment ID
oc: Identificant (ID) del comentari

en: Authored by
oc: Escrich per

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Node title
oc: Títol del nosèl

en: New
oc: Novèl
