Node changes (7.x-1.0-rc3) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: new
te: కొత్త

en: File
te: ఫైల్

en: Size
te: కొలత

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Preview comment
te: వ్యాఖ్య మునుజూపు

en: Comment
te: వ్యాఖ్య

en: Add new comment
te: వ్యాఖ్యానించండి
