Node changes (7.x-1.0-rc4) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: new
bs: novi

en: Size
bs: Veličina

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Preview comment
bs: Pregledaj komentar

en: Node
bs: Nod

en: Comment
bs: Komentar

en: Authored by
bs: Napisao

en: Add new comment
bs: Dodaj novi komentar
