Node changes (7.x-1.0-rc4) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: new
eu: berria

en: File
eu: Fitxategi

en: Size
eu: Tamaina

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: hidden
eu: Ezkutuan

en: Preview comment
eu: Aurreikusi iruzkina

en: Node
eu: Nodoa

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Comment ID
eu: Iruzkinaren IDa

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: Node title
eu: Nodoaren izenburua

en: New
eu: Berriak
