Node changes (7.x-1.0-rc4) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Status
gl: Estado

en: new
gl: novo

en: File
gl: Ficheiro

en: Size
gl: Tamaño

en: - None -
gl: - Ningún -

en: hidden
gl: oculto

en: Preview comment
gl: Vista previa do comentario

en: Node
gl: Nodo

en: Comment
gl: Comentario

en: Comment ID
gl: ID do comentario

en: Authored by
gl: Creado por

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Node title
gl: Título do nodo.

en: New
gl: Novo

en: deleted
gl: borrado
