Node changes (7.x-1.0-rc4) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: new
hu: új

en: File
hu: Fájl

en: Size
hu: Méret

en: - None -
hu: – Nincs –

en: hidden
hu: rejtett

en: Preview comment
hu: Előnézet

en: Node
hu: Tartalom

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Comment ID
hu: Hozzászólás azonosítója

en: Authored by
hu: Szerző

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: Node title
hu: Tartalom címe

en: New
hu: Új

en: deleted
hu: törölve

en: shown
hu: megjelenítve

en: View changes
hu: Változások megtekintése

en: Old
hu: Régi
