Node changes (7.x-1.0-rc4) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: new
mr: नवीन

en: File
mr: फाईल

en: Size
mr: आकार

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Preview comment
mr: प्रतिक्रिया पुर्वदृष्य

en: Node
mr: शाखा

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: Authored by
mr: लेखक

en: Add new comment
mr: नवी प्रतिक्रिया द्या
