Node changes (7.x-1.0-rc4) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Status
ps: حالت

en: new
ps: نوی

en: File
ps: دوتنه

en: Size
ps: كچه

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: hidden
ps: پټ

en: Comment
ps: تبصره

en: New
ps: نوی

en: Old
ps: زوړ
