Node changes (7.x-1.0-rc5) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: new
bo: གསར་བ

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Preview comment
bo: དཔྱད་གཏམ་སྔོན་ལྟ་བྱེད་པ

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Comment ID
bo: དཔྱད་གཏམ་ཨང་རྟགས

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Add new comment
bo: དཔྱད་གཏམ་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: Node title
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ཁ་བྱང

en: New
bo: གསར་བ
