Node changes (7.x-1.0-rc5) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: new
gu: નવું

en: Size
gu: માપ

en: Node
gu: નોડ

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો
