Node changes (7.x-1.0-rc5) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: new
hr: novo

en: File
hr: Datoteka

en: Size
hr: Veličina

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: hidden
hr: skriven

en: Preview comment
hr: Pregled komentara

en: Comment
hr: Komentar

en: Comment ID
hr: ID komentara

en: Authored by
hr: Autor

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: Node title
hr: Naziv node-a
