Node changes (7.x-1.0-rc5) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Status
is: Staða

en: new
is: nýtt

en: File
is: Skrá

en: Size
is: Stærð

en: - None -
is: - Ekkert -

en: hidden
is: falið

en: Preview comment
is: Forskoða ummæli

en: Node
is: Nóða

en: Comment
is: Ummæli

en: Authored by
is: Höfundur

en: Add new comment
is: Bæta við nýjum ummælum

en: New
is: Nýtt

en: deleted
is: eytt

en: View changes
is: Skoða breytingar
