Node changes (7.x-1.0-rc5) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: new
ku: نوێ

en: File
ku: پەڕگە

en: Size
ku: قەبارە

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Preview comment
ku: پێشبینیکردنی بۆچوون

en: Node
ku: گرێ

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Comment ID
ku: ID ی بۆچوون

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Add new comment
ku: بۆچوونێکی نوێ بنووسه‌
