Node changes (7.x-1.0-rc5) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: new
mn: шинэ

en: File
mn: Файл

en: Size
mn: Хэмжээ

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: hidden
mn: далд

en: Preview comment
mn: Сэтгэгдэл урьдчилан харах

en: Node
mn: Зангилаа

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Comment ID
mn: Сэтгэгдэлийн дугаар

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Add new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл нэмэх
