Node changes (7.x-1.0-rc5) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Status
ru: Статус

en: new
ru: новое

en: File
ru: Файл

en: Size
ru: Размер

en: - None -
ru: - Не указано -

en: hidden
ru: скрыто

en: Preview comment
ru: Предпросмотр комментария

en: Node
ru: Материал

en: Comment
ru: Комментарий

en: Comment ID
ru: ID комментария

en: Authored by
ru: Автор

en: Add new comment
ru: Добавить комментарий

en: Node title
ru: Заголовок материала

en: New
ru: Новое

en: deleted
ru: удалено

en: shown
ru: показано

en: View changes
ru: Просмотр изменений

en: Old
ru: Старый
