Node changes (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Status
be: Статус

en: new
be: новае

en: File
be: Файл

en: Size
be: Памер

en: - None -
be: - Нічога -

en: Preview comment
be: Перапрагледзець каментар

en: Node
be: Вузел

en: Comment
be: Каментар

en: Comment ID
be: ID каментара

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Add new comment
be: Дадаць каментар
