Node changes (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: new
hy: նոր

en: File
hy: Ֆայլ

en: Size
hy: Չափ

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Preview comment
hy: Նախադիտել մեկնաբանությունը

en: Node
hy: Նոդ

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Comment ID
hy: Մեկնաբանության ID

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն
