Node changes (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: new
id: baru

en: Size
id: Ukuran

en: - None -
id: - Tiada -

en: hidden
id: tersembunyi

en: Preview comment
id: Pratinjau komentar

en: Comment
id: Komentar

en: Comment ID
id: ID komentar

en: Authored by
id: Ditulis oleh

en: Add new comment
id: Tambah komentar baru

en: Node title
id: Judul node

en: New
id: Baru
