Node changes (7.x-1.0) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: new
mg: vaovao

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Node
mg: Fehy

en: Comment
mg: Heviteny

en: Add new comment
mg: Hampiditra hevitra vaovao
