Node changes (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: new
pl: nowy

en: File
pl: Plik

en: Size
pl: Rozmiar

en: - None -
pl: - Brak -

en: hidden
pl: nie pokazuj

en: Preview comment
pl: Podgląd komentarza

en: Node
pl: Węzeł

en: Comment
pl: Komentarz

en: Comment ID
pl: ID komentarza

en: Authored by
pl: Autor

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: Node title
pl: Tytuł zawartości

en: New
pl: Nowy

en: deleted
pl: usunięte

en: View changes
pl: Zobacz zmiany
