Node changes (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: new
ar: جديد

en: File
ar: ملف

en: Size
ar: الحجم

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: hidden
ar: مخفي

en: Preview comment
ar: معاينة التعليق

en: Node
ar: العقدة

en: Comment
ar: التعليق

en: Comment ID
ar: معرف التعليق

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: Node title
ar: عنوان العقدة

en: New
ar: جديد
