Node changes (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Status
cs: Stav

en: new
cs: novinka

en: File
cs: Soubor

en: Size
cs: Velikost

en: - None -
cs: - Nic -

en: hidden
cs: skryto

en: Preview comment
cs: Náhled komentáře

en: Node
cs: Uzly

en: Comment
cs: Komentář

en: Comment ID
cs: ID komentáře

en: Authored by
cs: Autor

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: New
cs: Nové

en: deleted
cs: smazáno

en: shown
cs: zobrazeno
