Node changes (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Status
fi: Tila

en: new
fi: uudet

en: File
fi: Tiedosto

en: Size
fi: Koko

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: hidden
fi: piilotettu

en: Preview comment
fi: Esikatsele kommenttia

en: Comment
fi: Kommentti

en: Comment ID
fi: Kommentin ID

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: Node title
fi: Solmun otsikko

en: New
fi: Uusi

en: deleted
fi: poistettu

en: View changes
fi: Näytä muutokset

en: Old
fi: Vanha
