Node changes (7.x-1.0-beta4) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Status
he: מצב

en: new
he: חדש

en: File
he: קובץ

en: Size
he: גודל

en: - None -
he: - ללא -

en: hidden
he: מוסתר

en: Comment
he: תגובה

en: Comment ID
he: מזהה התגובה

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Node title
he: כותרת פריט תוכן

en: New
he: חדש
