Node changes (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: new
kk: жаңа

en: Size
kk: Көлем

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Preview comment
kk: Пікірді алдын ала көру

en: Node
kk: Түйін

en: Comment
kk: Пікір

en: Authored by
kk: Автор

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу
