Node changes (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: new
sv: nytt

en: File
sv: Fil

en: Size
sv: Storlek

en: - None -
sv: - Ingen -

en: hidden
sv: dold

en: Preview comment
sv: Förhandsgranska kommentar

en: Node
sv: Nod

en: Comment
sv: Kommentar

en: Comment ID
sv: Kommentarens ID

en: Authored by
sv: Författad av

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: Node title
sv: Titel för nod

en: New
sv: Ny

en: deleted
sv: raderad

en: shown
sv: visad

en: View changes
sv: Visa ändringar

en: Old
sv: Gammal
