Node changes (7.x-1.0-rc4) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Status
uk: Стан

en: new
uk: новий

en: File
uk: Файл

en: Size
uk: Розмір

en: - None -
uk: - Немає -

en: hidden
uk: приховано

en: Preview comment
uk: Попередній перегляд коментаря

en: Node
uk: Матеріал

en: Comment
uk: Коментар

en: Comment ID
uk: ID коментаря

en: Authored by
uk: Автор

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: Node title
uk: Заголовок матеріалу

en: New
uk: Нові

en: deleted
uk: видалено

en: shown
uk: показуване

en: View changes
uk: Перегляд змін

en: Old
uk: Старий
