Node changes (7.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Status
ur: حالت

en: new
ur: جدید

en: File
ur: فائل

en: Size
ur: حجم

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: hidden
ur: پوشیدہ

en: Comment
ur: تبصرہ

en: Authored by
ur: تصنیف از
