Nodeflow (7.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Cancel
af: Kanseleer

en: No
af: Nee

en: Save
af: Stoor

en: View
af: Wys

en: The changes have been saved.
af: Die veranderinge is gestoor.
