Nodeflow (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: No
az: Xeyir

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: Position
az: Vəzifə

en: The changes have been saved.
az: Dəyişikliklər yadda saxlanıldı.
