Nodeflow (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: No
bo: མིན

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Position
bo: གནས་ས

en: The changes have been saved.
bo: བཟོ་བཅོས་བྱས་པ་དག་ཉར་ཚགས་བྱས་ཚར།
