Nodeflow (7.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Cancel
cy: Diddymu

en: No
cy: Na

en: Save
cy: Cadw

en: View
cy: Gweld

en: Position
cy: Lleoliad

en: The changes have been saved.
cy: Mae'r newidiadau wedi cael eu cadw.
