Nodeflow (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: No
el: Όχι

en: Save
el: Αποθήκευση

en: View
el: Προβολή

en: Position
el: Θέση

en: The changes have been saved.
el: Οι αλλαγές αποθηκεύτηκαν.
