Nodeflow (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: No
eu: Ez

en: Save
eu: Gorde

en: View
eu: Bista

en: Position
eu: Kokapena

en: The changes have been saved.
eu: Aldaketak gorde dira.

en: Edit node
eu: Nodoa editatu
