Nodeflow (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Cancel
fa: لغو

en: No
fa: خیر

en: Save
fa: ذخیره

en: View
fa: مشاهده

en: Position
fa: موقعیت

en: The changes have been saved.
fa: تغییرات ذخیره شد.
