Nodeflow (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: No
fi: Ei

en: Save
fi: Tallenna

en: View
fi: Näytä

en: Position
fi: Sijoitus

en: The changes have been saved.
fi: Muutokset on tallennettu.

en: Edit node
fi: Muokkaa solmua
