Nodeflow (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: No
he: לא

en: Save
he: שמירה

en: View
he: צפיה

en: Position
he: מיקום

en: The changes have been saved.
he: השינויים נשמרו.

en: Edit node
he: עריכת פריט תוכן (node)
