Nodeflow (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: No
hi: नहीं

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: View
hi: देखें

en: Position
hi: स्थान

en: The changes have been saved.
hi: बदलाव कर दियें गयें है।
