Nodeflow (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Cancel
hr: Otkaži

en: No
hr: Ne

en: Save
hr: Spremi

en: View
hr: Pregled

en: Position
hr: Pozicija

en: The changes have been saved.
hr: Promjene su spremljene.
