Nodeflow (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: No
hu: Nem

en: Save
hu: Mentés

en: View
hu: Megtekintés

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: The changes have been saved.
hu: A változások mentése megtörtént.

en: Edit node
hu: Tartalom szerkesztése
